Graffiti Jam

U příležitosti uvedení nové značky Feel The Athmo na slovenský trh jsme vytvořili komunitní event pod názvem Graffiti Jam, který byl jen pro pozvané hosty. Na vybraném místě se setkali naši nejbližší přátelé, kteří strávili kreativní odpoledne právě s námi.

Graffiti Jam

Cílem Graffiti Jamu bylo zvýraznit celou barevnou škálu, kterou má nová značka Feel The Athmo zakořeněnou ve svém DNA. Roof top zajistil spreje, které byly pozvaným hostům k dispozici a mohli tak vytvořit své vlastní kreativní dílo.

Sprejů se chopili známí umělci, kteří přišli podpořit novou značku a zároveň vytvořili sprejové kresby, které si můžete živě prohlédnout i vy nebo nahlédněte do naší galerie a podívejte se na pouliční výtvory našich writterů. Mezi umělci se nacházel také známý rapper Separ, který je také součástí našeho týmu a má ke graffitům pozitivní vztah.

Také tam můžete najít jeho dílo, kterým přispěl na naší graffiti stěně. Kromě graffitů si tam pozvaní lidé mohli prohlédnout připravované produkty, balení a vyzkoušet první vzorky od Feel The Athmo.

Pokud jste fanoušky graffiti, tak toto dílo pod taktovkou Feel The Athmo naleznete v Bratislavě na Rožňavské ulici. V případě, že se tím směrem už zatouláte, vyfoťte se a označte nás na našich sociálních sítích. Nezapomeňte nás sledovat, protože nejbližší event možná nepromeškáte a budete se ho moci zúčastnit také.

12345678910111213

Přečti si také

08/08/2021

Secret event

Určitě jste zachytili letní event, o kterém nikdo nevěděl, ale všichni tam byli. Storky byly plné eventu na neobvyklém místě, které dýchalo historií a dalo by se...

Čti více
Secret event
08/08/2021

Graffiti Jam After movie

Pokud jste byli zvědaví, jak to na našem prvním Graffiti Jamu probíhalo, podívejte se na naše after movie. Zachycení atmosféry, dobré nálady a kreativního procesu...

Čti více
Graffiti Jam After movie
try to find your
inner balance