Secret event

Určitě jste zachytili letní event, o kterém nikdo nevěděl, ale všichni tam byli. Storky byly plné eventu na neobvyklém místě, které dýchalo historií a dalo by se tipovat, že event probíhal přímo v centru Starého města v Bratislavě. Ale kde?

Secret event

Tentokrát bylo Feel The Athmo součástí eventu ve spolupráci s Friends dela Friends, která vytváří secret eventy na zajímavých místech s dobrovolným vstupným. Téma eventu se jmenovalo Backstage guestlist a pokud rozumíte anglicky, dobře chápete, že i tento event byl tajný a hlavně pro pozvané hosty.

O správnou letní atmosféru pod širým nebem se postarali známí DJs jako @dj_grimaso, kterého vystřídal @djmercy a samozřejmě svůj DJ set předvedl i @smartdmskgb. Feel The Athmo zároveň přináší mezi vás zajímavé možnosti a dobrou atmosféru, která je základem značky, která brzy představí svou kvalitní produktovou řadu na www.feeltheathmo.com.

1234567

Přečti si také

08/08/2021

Graffiti Jam After movie

Pokud jste byli zvědaví, jak to na našem prvním Graffiti Jamu probíhalo, podívejte se na naše after movie. Zachycení atmosféry, dobré nálady a kreativního procesu...

Čti více
Graffiti Jam After movie
08/08/2021

Graffiti Jam

U příležitosti uvedení nové značky Feel The Athmo na slovenský trh jsme vytvořili komunitní event pod názvem Graffiti Jam, který byl jen pro pozvané hosty. Na...

Čti více
Graffiti Jam
try to find your
inner balance