UNIKÁTNÍ TAJNÉ PARTY. MEZI STOJANY NA PUMPĚ RAPOVAL SEPAR.

Ve spolupráci s Friends dela Friends jsme představili jedinečný formát tajných eventů. Tentokrát se tento event uskutečnil na opravdu netradičním místě. Akce se konala na pumpě v Bratislavě.

UNIKÁTNÍ TAJNÉ PARTY. MEZI STOJANY NA PUMPĚ RAPOVAL SEPAR.

Tyto eventy se snaží propojit audiovizuální umění a netradiční a atmosférické lokality za účasti vybrané komunity, která má k sobě přirozeně blízko. Tyto eventy jsou částečně hudební a i tentokrát jsme se mohli těšit na překvapení. Mezi stojany na pumpě rapoval Separ. Jedinečná atmosféra, která přinesla i jedinečný zážitek, na který se nezapomíná.

Na eventu jste mohli potkat i mnohé známé tváře ze světa modelingu, ale i z hudebního odvětví. Abychom neopomenuli téma tohoto eventu, takovou součástí bylo propojení autíčkářské komunity @German_cars_meeting s párty komunitou. Takže kromě jedinečné atmosféry jste se mohli předvést se svými jedinečnými vozidly. Těch tam bylo opravdu hodně a opravdu se jednalo o skutečné skvosty mezi automobily. Tento event byl natolik úspěšný, až se na něj přijela podívat policie a zjistit, co se to tam vlastně děje. Více se podívejte v galerii.

/storage/162/conversions/1-large.jpg/storage/163/conversions/2-large.jpg/storage/164/conversions/3-large.jpg/storage/165/conversions/4-large.jpg/storage/166/conversions/5-large.jpg/storage/167/conversions/6-large.jpg/storage/168/conversions/7-large.jpg/storage/169/conversions/8-large.jpg

Přečti si také

08/08/2021

Graffiti Jam

U příležitosti uvedení nové značky Feel The Athmo na slovenský trh jsme vytvořili komunitní event pod názvem Graffiti Jam, který byl jen pro pozvané hosty. Na...

Čti více
Graffiti Jam
08/11/2021

PUMPA movie

Podívejte se na krátké after movie z pumpy, na které se konal secret event.

Čti více
try to find your
inner balance